Kosmetolog – absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu.
Magister – absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, na kierunku pedagogika w zakresie promocji zdrowia i socjoterapii.
Wyższa Szkoła Techniczno – Przyrodnicza w Poznaniu, świadectwo ukończenia Studiów Podyplomowych w zakresie Bezpieczeństwo i Higiena Pracy.

BRITISH PUBLISHING HOUSE, publikacja biografii w encyklopedii Osobistości Rzeczypospolitej Polskiej 2019r. Powiatowe Godło Promocyjne „Złoty Herb 2017" Nominacja Kategoria „Zdrowy Złotów" Estetica Clinic Magdalena Zalipska Pietreniak za kompleksową ofertę zabiegów prozdrowotnych dla kobiet i mężczyzn. Akt Nadania Godła Promocyjnego 2008 w kategorii „Usługi" za świadczenie usług upiększających ciało.

Specjalista w dziedzinie fotoodmładzania, usuwania rumienia i naczyń krwionośnych urządzeniem ALMA HARMONY.
Specjalista w zakresie modelowania sylwetki, likwidacji każdego stadium cellulitu z zastosowaniem technologii LPG ALLIANCE, STORZ D-ACTOR, MAXIMUS.
Specjalista w likwidowaniu zmarszczek, blizn, rozstępów z zastosowaniem lasera frakcyjnego EMERGE.
Specjalista w skutecznym usuwaniu owłosienia technologią VECTUS.
Specjalista w usuwaniu włókniaków, brodawek łojotokowych bez pozostawienia blizn technologią PLASMA IQ.
Specjalista w zakresie najnowszych metod pielęgnacji cery trądzikowej z zastosowaniem głębokich peelingów lub kwasów medycznych PRX-T33.
Aktywnie poszerzam swoją wiedzę jako uczestnik w ogólnopolskich kongresach dotyczących kosmetologii i medycyny estetycznej.

Od 14 lat prowadzę własną działalność gospodarczą związaną z nowoczesną kosmetologią. Na przestrzeni lat stworzyłam wraz z moimi współpracownikami klinikę, która jest niewątpliwie miejscem wyjątkowym, wszystko zostało tu zaprojektowane z myślą o Państwa komforcie. Doceniam wartość czasu i rozumiem Państwa potrzeby, dlatego stworzona przeze mnie oferta zaskakuje: bogactwem i różnorodnością usług, wykorzystaniem najnowszych urządzeń wyszczuplających, ujędrniających, przeciwstarzeniowych, niecodziennymi zabiegami opartymi na wysokiej klasy kosmetykach.
W Estetica Clinic zadbam o Państwa wygodę, zatroszczę się zarówno o wygląd, samopoczucie jak i kondycję fizyczną. Dobierając i zestawiając ze sobą odpowiednie zabiegi pomogę pokonać zmęczenie, odzyskać siły witalne, zachować młodość, zdrowie i urodę.

Kosmetolog

CERTYFIKATY